SERVIS

Důležitá je, ale i následná péče a tudíž vám společnost SPINTECH s.r.o. může nabídnout kvalitní servis dostupný kdykoliv je to potřeba. Ze zkušeností víme, že oprava strojů je nutná a důležitá v jakémkoliv čase pro zachování bezproblémového chodu provozu, a proto vám můžeme nabídnout servis 24 hodin 7 dní v týdnu.

Naši servisní technici mají dlouholeté zkušenosti v oboru oprav komunální, lesnické a stavební techniky a pravidelně se účastní servisních školení pořádané zastoupenými značkami. Dílna je vybavena veškerým potřebným zázemím včetně diagnostik pro opravy námi nabízených značek. Dílna je také vybavena diagnostickou stolicí pro přezkoušení a opravy všech vstřikovacích čerpadel vyrobených MOTORPALem Jihlava a používaných jak v traktorech, tak i v nákladních automobilech. Součástí komplexu je i kvalitně vybavená dílna pro obrábění kovů a olejové hospodářství.

Pro stroje všech značek, které u nás prodáváme, poskytujeme samozřejmě záruční i pozáruční servis. Servis provádí specialisté, kteří jsou pravidelně školeni přímo u výrobců strojů.
Tím však naše nabídka nekončí - provádíme i opravy traktorů Zetor.
Nabízíme vám také opravy traktorových motorů UŘ I a II, traktorových hydraulik, startérů a alternátorů výměnným způsobem, dále také opravy vzduchotechniky traktorů a nákladních automobilů, zvedáků, čerpadel a posilovačů řízení.

Za tým společnosti SPINTECH s.r.o. se těším na spolupráci.